Pharmasoft

Pharmasoft 1.0

Generate and deploy reports for pharmaceutical businesses
Kullanıcı puanı
2.5  (4 oy)
Oyunuz
En güncel sürüm:
1.0 (Tüm)
Geliştirici:
Essel Software & Services Ltd.,

Eski sürümleri

Tüm
Organize the work of a drug store or a medical institution selling and acquiring medication. The suite collects and structures data with the forms and templates for stock accounting, position reporting, sales analysis, ledger creation, supplier monitoring, etc.
Basit ama sofistike, PHARMASOFT nesil zaman bilgi kalitesi & doğruluğu artar Raporları aşağı keser ve çok yönlü bir yazılım çözümüdür. Stock Position Report Maddenin kenar s(s) / Müşteri (), Sales Invoice, Party Ledger, Parti-bilge, Sales Analysis Report, Müşteri / Tedarikçi Araştırma, Debit Note, Credit Note vb. AT THE PRESS OF BİR KEY oluşturulabilir. PHARMASOFT Soruşturma, tam güvenlik özellikleri ile Yakınlaştırma ve Analiz gibi özel özelliklere sahiptir.
Bu raporları Ekranda görüntülenebilir veya yazdırılabilir veya aktarılabilir.
PHARMASOFT-Balance Sheet tarih Parti, Profit & Loss Statements, Defterler ve bilgi Stock Position bilge, bilge Alan veya Toplama çocuk-bilge Outstanding Statements ve çok daha fazlası için----up anında oluşturabilirsiniz. Tüm bu insan gücünün tam kullanılmasını sağlayacaktır, ve iş geliştirir.
Bilgi güncellenme tarihi: