Pharmasoft

Pharmasoft 1.0

Generate and deploy reports for pharmaceutical businesses
Hodnocení
2.5  (4 hlasů)
Váš hlas
Poslední verze:
1.0 (Zobrazit všechny)
Vývojář:
Essel Software & Services Ltd.,
Organize the work of a drug store or a medical institution selling and acquiring medication. The suite collects and structures data with the forms and templates for stock accounting, position reporting, sales analysis, ledger creation, supplier monitoring, etc.
Jednoduchý, ale důmyslný, PHARMASOFT je univerzální softwarové řešení, které snižuje Zprávy generace čas a zvyšuje kvalitu & přesnost informací. Marže na Produkt(ů) / Příjemce(ů), Sales Invoice, Party Ledger, Batch-wise Stock Position Report, Sales Analysis Report, Zákazník / Dodavatel Dotaz, Debit Note, Credit Note atd. mohou být generovány AT THE PRESS OF A KEY. PHARMASOFT má speciální funkce, jako je Dotaz, Zoomování a Analýzy s plnou bezpečnostní funkce.
Tyto zprávy mohou být buď prohlížet na Obrazovce nebo tisknout, nebo exportovat.
PHARMASOFT může generovat okamžité up-to-date Balance Sheet, Profit & Loss Statements, Knihy a informace o Batch-wise Stock Position, Area-wise nebo Collection-chlapec-moudrý Outstanding Statements a mnoho dalších. Všechny tyto povede k plnému využití pracovní síly, a zvyšuje podnikání.
Informace aktualizovány: